Tarokový turnaj Rudka 2022

Termín Sobota, 22. října 2022
Místo konání Kunštát - Hotel Rudka
Přihlášky

Je třeba nahlásit účast předem - viz přiložené Info

Info Oficiální Info k turnaji od pořadatele
Kontaktní osoby Josef Bláha, tel.: 604 700478 e-mail: blaha52@seznam.cz
Ing. Dalibor Botko, tel.: 723 740110, e-mail: dalibor.bo@seznam.cz
Ing. Karel Pátik, tel.: 602 562423, e-mail: karel.patik@gmail.com
Ing. Petr Lindovský, tel.: 731 425698, e-mail: plindovsky@centrum.cz
Program

08:00 - 09:00 prezence
09:05 - 09:15 losování
09:15 - 10:15 1.kolo
10:30 - 11:30 2.kolo
11:45 - 12:45 3.kolo
13:00 - 14:00 4.kolo
14:00 - 14:45 oběd
14:45 - 15:30 vyhlášení výsledků

Pravidla Pro turnaj platí Pravidla pro GP Povodí Křetínky a Svitavy.
Startovné 250,- Kč včetně svačiny a oběda + hracích karet pro vítěze 4. kola u každého stolu.


Výsledky turnaje 2022

No. Příjmení Jméno Rok Město  
Kolo 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 SUMA
1 Kulhavý František 1950 Letovice 54,00 97,00 83,00 87,00 321,00
2 Kabelka Karel 1945 Brno 49,00 93,00 104,00 54,00 300,00
3 Kleveta Lubor 1982 Napajedla 50,00 81,00 63,00 104,00 298,00
4 Radil Jan 1955 Přerov 39,00 108,00 98,00 42,00 287,00
5 Beneš Michal 1994 Brno 35,00 94,00 47,00 108,00 284,00
6 Ostrý Vlastimil 1966 Brno 52,00 45,00 72,00 109,00 278,00
7 Karásek Radomír 1957 Radvanice 40,00 55,00 113,00 61,00 269,00
8 Zaplatílková Ilona 1952 Brno 73,00 58,00 82,00 51,00 264,00
9 Žahour Jan 1979 Brněnec 41,00 93,00 37,00 91,00 262,00
10 Pakosta Oldřich 1978 Jimramov 75,00 35,00 55,00 96,00 261,00
11 Lorenc Zdeněk 1952 Olomouc 14,00 139,00 71,00 30,00 254,00
12 Bláha Josef 1952 Kunštát 84,00 51,00 89,00 25,00 249,00
13 Pavlů František 1952 Kunštát 91,00 45,00 44,00 66,00 246,00
14 Fučík Zdeněk 1957 Brťoví 60,00 15,00 98,00 70,00 243,00
15 Havlíček František 1972 Jimramov 101,00 39,00 53,00 48,00 241,00
16 Lepka Karel 1951 Kunštát 92,00 52,00 21,00 76,00 241,00
17 Dvořák Zdeněk 1950 Jimramov 23,00 73,00 76,00 68,00 240,00
18 Němec Josef 1947 Olšany 68,00 82,00 22,00 67,00 239,00
19 Vykydal Květoslav 1936 Šumperk 30,00 168,00 17,00 23,00 238,00
20 Slezák Vladimír 1951 Rozdrojovice 66,00 43,00 68,00 58,00 235,00
21 Sedler Miloš 1944 Dalečín 66,00 50,00 61,00 55,00 232,00
22 Sapák Radoslav 1960 Brno 51,00 97,00 33,00 51,00 232,00
23 Čermák Jan 1948 Jevíčko 34,00 96,00 44,00 56,00 230,00
24 Jílek  Jan, st. 1950 Sulíkov 83,00 81,00 38,00 25,00 227,00
25 Kozelek Zdeněk 1953 Křenov 97,00 38,00 41,00 51,00 227,00
26 Horák Radimír 1973 Olomouc 41,00 61,00 60,00 59,00 221,00
27 Šín Ladislav 1950 Konice 23,00 41,00 22,00 134,00 220,00
28 Kropáč Jiří 1955 Olomouc 19,00 41,00 92,00 67,00 219,00
29 Pluskal Miloš 1950 Slavíkovice 34,00 52,00 46,00 87,00 219,00
30 Bezděk, st. Vladimír 1942 Velké Opatovice 56,00 79,00 27,00 56,00 218,00
31 Beneš Petr 1963 Brno 33,00 69,00 44,00 71,00 217,00
32 Šejnoha Petr 1957 Křenov 35,00 75,00 35,00 71,00 216,00
33 Kobalčík Pavel 1950 Brno 40,00 36,00 98,00 41,00 215,00
34 Těšák Bedřich 1951 Kunštát 82,00 49,00 68,00 11,00 210,00
35 Kulhavý Petr 1978 Letovice 28,00 66,00 79,00 35,00 208,00
36 Němec Tomáš 1949 Olšany 49,00 6,00 33,00 113,00 201,00
37 Křenek Rudolf 1939 Černovice 44,00 45,00 61,00 51,00 201,00
38 Vlček Antonín 1958 Konice 46,00 54,00 73,00 26,00 199,00
39 Novák Miroslav 1938 Olomouc 59,00 4,00 53,00 81,00 197,00
40 Ondráček Zdeněk 1968 Brněnec 85,00 17,00 93,00 0,00 195,00
41 Šnobl Jan 1948 Jaroměřice 53,00 52,00 81,00 9,00 195,00
42 Stuchlík Vladislav 1949 Brankovice 16,00 50,00 100,00 28,00 194,00
43 Drábek David 1977 Brněnec 62,00 69,00 54,00 3,00 188,00
44 Čípa Jindřich 1936 Polička 6,00 55,00 44,00 81,00 186,00
45 Munzar Jiří 1953 Dalečín 74,00 -22,00 78,00 51,00 181,00
46 Kumstát Petr 1947 Staré Město 97,00 1,00 40,00 43,00 181,00
47 Vafka František 1952 Usobrno 71,00 47,00 49,00 13,00 180,00
48 Sedlák Jaroslav 1971 Vážany 80,00 20,00 17,00 61,00 178,00
49 Knap Josef 1943 Brno 54,00 24,00 36,00 63,00 177,00
50 Šutera Zdeněk 1954 Olešnice 35,00 43,00 44,00 54,00 176,00
51 Flek Bohuslav 1952 Písečné 9,00 59,00 41,00 66,00 175,00
52 Malec Petr 1962 Brno 42,00 20,00 50,00 63,00 175,00
53 Jaroš Vladimír 1978 Brno 35,00 59,00 16,00 62,00 172,00
54 Brtník Milan 1954 Slavíkovice 82,00 26,00 27,00 36,00 171,00
55 Katzer Vítězslav 1953 Praha 52,00 77,00 48,00 -8,00 169,00
56 Dostál Vojtěch 1938 Černovice 99,00 31,00 14,00 24,00 168,00
57 Želechovský Petr 1947 Ostrov (K.Vary) 55,00 64,00 6,00 42,00 167,00
58 Smejkal Pavel 1951 Ždánice 61,00 50,00 18,00 34,00 163,00
59 Štaffa Petr 1957 Brno 58,00 53,00 48,00 1,00 160,00
60 Elek František 1969 Dolní Věstonice 29,00 87,00 40,00 -1,00 155,00
61 Hrubý Jaroslav 1965 Kunštát 70,00 1,00 49,00 31,00 151,00
62 Antl Jaroslav 1972 Konice 29,00 26,00 37,00 51,00 143,00
63 Voráč Jiří 1951 Křenovice 61,00 61,00 -1,00 22,00 143,00
64 Héč Lubomír 1964 Studnice 6,00 50,00 32,00 53,00 141,00
65 Hofírek František 1950 Přerov 55,00 -1,00 50,00 33,00 137,00
66 Kvapil Boris 1952 Staré Město 0,00 49,00 30,00 38,00 117,00
67 Nárožný Lubomír 1956 Březina 62,00 4,00 -22,00 70,00 114,00
68 Peňáz Radek 1961 Dalečín 41,00 15,00 22,00 28,00 106,00
69 Palatka Pavel 1948 Mor. Třebová 27,00 8,00 -5,00 45,00 75,00
70 Jagoš Miroslav 1959 Mutěnice 19,00 -5,00 38,00 23,00 75,00
71 Hádr Blahoslav 1964 Jaroměřice -1,00 -9,00 90,00 -7,00 73,00
72 Filip Kamil 1953 Knínice 19,00 13,00 15,00 13,00 60,00