WWW Liga 2009

Základní informace

Typ soutěže

Dlouhodobá on-line soutěž jednotlivců hrajících na serveru www.taroky.net.

Pořadatel

Stránky www.taroky.cz ve spolupráci s www.taroky.net.

Průběžné výsledky a hodnocení kol

Info č.1 Info č.2 Info č.3 Info č.4 Info č.5 Info č.6
Závěrečné Info č.7
Podrobné výsledky

Pravidla

Podmínky účasti

Účastnit se může každý, kdo je zaregistrován a má předplacenu Ligu na www.taroky.net (tj. nehraje zde jako "host") a do WWW Ligy 2009 se příhlasí tamtéž - dále viz níže.

Počet kol

Celkem 6 měsíčních kol leden 2009 - červen 2009.
Každý účastník může sehrát libovolný počet kol, do konečného pořadí se započítávají 4 nejlepší výsledky.

Systém jednotlivých kol

Hodnotícím faktorem každého účastníka v každém kole je poměr získané částky / počet odehraných her proti všem, kdo předplacenou Ligu hrají. Hodnotí se vždy prvních 20 hráčů, kteří získávají body ve výši 20, 19, 18 .... až 1 bod. Nezbytnou podmínkou pro hodnocení hráče v kole je odehrání alespoň 600 her Ligy na www.taroky.net v daném měsíci!

Přihlášení do WWW Ligy a účast

Každý ze zájemců o účast se musí přihlásit do danného kola nejpozději poslední den předchozího kalendářního měsíce. Tj. ti co chtějí sehrát všechny kola, nejpozději do 31.12. 2008. Po prvním přihlášení budou již zahrnuti do dalších kol automaticky! Pokud se někdo přihlásí později, budou se jeho výsledky započítávat vždy až od následujícího měsíce. Počet odehraných kol WWW Ligy není nijak podmiňován.

Celkové a průběžné pořadí

Celkové pořadí bude stanoveno na základě získaných bodů z jednotlivých kol (max. 80 bodů). Při rovnosti bodů je dalším kritériem součet výše započítaných poměrů. Průběžné bodové pořadí po každém kole bude zveřejňováno na www.taroky.cz. Každé kolo je účastníky orientačně kontrolovatelné na www.taroky.net, pod odkazem "Žebříčky" ve sloupci "prům/10".

Ceny

Ihned po odehrání červnového kola budou vyhlášeny výsledky a připsány ceny:
  • 1. místo: 1.000 Kč
  • 2. místo: 600 Kč
  • 3. místo: Předplatné ligy na 12 měsíců
  • 4.-5. místo: Předplatné ligy na 6 měsíců

Ostatní

Poznámky a další (průběžně aktualizováno)

WWW Liga je určena všem těm, kteří jsou více soutěživí, chtějí se poměřit s ostatními a vadí jim, že hrají pouze o fiktivní peníze a umístění v tabulce. V podstatě se mohou přihlásit všichni, přinejhorším nebudou v některých kolech hodnoceni.
Kvůli této WWW Lize není zřizována žádná další sekce nebo zvláštnosti na www.taroky.net. Jedná se pouze o zpestření hraní ve stávající podobě na tomto serveru.
Přihlášení je možno provést jednoduchým vzkazem typu "Hlásím se", "Počítej se mnou", atd. přes "Vzkazy" na nick "Benny". Vždy poslední den v měsíci bude zveřejněn seznam účastníků pro následující kolo.
Složení hracích stolů a průběžně dosahované výsledky budou namátkově kontrolovány. Pořadatel si vyhrazuje právo vyloučit po předchozím upozornění účastníky daného kola WWW Ligy, kteří by se stali podezřelými, že se smluvenou hrou snaží o zvýhodnění některého z nich.