XIII.ročník tarokového turnaje v Brně - Líšni

Memoriál MUDr. Josefa Holze

Termín Sobota, 15. října 2022
Místo konání Sál radnice, Jírova 2, Brno-Líšeň
Přihlášky

Ing. Karel Kabelka
Marcela Veselá
tel.: 608 353 682
nebo osobně při prezenci před turnajem

Program

08:00 - 09:15 prezence, losování, svačina, rozprava k pravidlům
09:15 - 09:30 zahájení
09:30 - 10:30 1. - 4.kolo po 60 min.
14:00 - 15:00 oběd
15:00 - 16:00 vyhlášení výsledků a předání cen

Finance Každý hráč si připraví pro turnaj 50,- Kč v mincích (2x10,-, 3x5,- , 5x2,- , 5x1,-) po odehrání každého kola se peníze vracejí.
Startovné 200,- Kč včetně svačiny, oběda a karet pro vítěze posledního kola.
Ceny Všichni účástníci obdrží věcné ceny. Vyhodnoceni budou i nejstarší hráč, nejlepší žena a domácí hráč.


Výsledky turnaje 2022

Pořadí Hráč Odkud RN 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo CELKEM
1 Němec Josef Olšany 1947 48 109 116 91 364
2 Malinka Bedřich Odry 1947 111 86 51 75 323
3 Kabelka Karel Líšeň 1945 54 104 92 60 310
4 Karásek Radomír Radvanice 1957 100 65 68 74 307
5 Němec Tomáš Olšany 1949 65 28 94 104 291
6 Mihola Martin Židenice 1968 86 69 58 60 273
7 Štaffa Petr Brno 1957 66 47 102 54 269
8 Filip Kamil Knínice 1953 88 33 71 74 266
9 Pluskal Miloš Slavíkovice 1950 56 113 26 56 251
10 Pavlík Miroslav Kobylnice 1950 63 63 35 84 245
11 Boleslav Josef Práce 1930 65 75 71 18 229
12 Vesela Marcela Líšeň 1947 56 48 51 68 223
13 Slezák Vladimír Rozdrojovice 1951 69 64 30 59 222
14 Nehybka Vladimír Líšeň 1946 53 87 46 31 217
15 Wagnerová Jana Kohoutovice 1942 27 38 32 113 210
16 Sapák Radoslav Kohoutovice 1960 52 41 42 75 210
17 Sedlák Jaroslav Vážany 1971 52 55 58 39 204
18 Bláha Josef Kunštát 1952 42 54 98 9 203
19 Pátik Karel Kunštát 1944 23 99 50 31 203
20 Drápalová Petra Líšeň 1966 61 61 46 32 200
21 Brtník Milan Rousínov 1954 60 54 64 18 196
22 Elek František Líšeň 1969 59 33 50 52 194
23 Fabíková Věra Líšeň 1968 46 44 44 56 190
24 Longar Jan Černá pole 1942 64 24 34 65 187
25 Barša Vlastimil Odry 1946 69 65 4 46 184
26 Schneider Miroslav Líšeň 1966 23 37 74 45 179
27 Mareček Miloš Kohoutovice 1953 53 73 30 18 174
28 Baťková Hana Lednice 1959 60 63 26 24 173
29 Veselý Richard Líšeň 1947 58 11 66 32 167
30 Jaroš Jaroslav Líšeň 1943 52 32 44 37 165
31 Radil Jan Přerov 1955 44 72 -11 58 163
32 Nezvalová Radka Líšeň 1974 24 30 56 50 160
33 Baťka Stanislav Břeclav 1983 15 1 83 56 155
34 Petr Aleš Líšeň 1977 56 -15 34 76 151
35 Slavíková Jarka Líšeň 1951 5 34 38 74 151
36 Tichý Pavel Lesná 1941 68 59 -18 40 149
37 Rientová Míla Líšeň 1946 40 12 52 40 144
38 Valášek František Řečkovice 1941 23 29 46 41 139
39 Navosad Zdeněk Líšeň 1952 24 69 16 26 135
40 Stehlík Oldřich Kohoutovice 1934 32 48 23 32 135
41 Kučera Jiří Kohoutovice 1943 64 9 42 19 134
42 Kobalčík Pavel Líšeň 1950 60 4 44 18 126
43 Marek Vojtech Bratislava 1975 -59 34 98 52 125
44 Ruban Vladimír Líšeň 1963 23 39 28 18 108