Průběžné pořadí Reginální tarokové ligy 2022

    Sv. Hora 26.2.22 Jeseník 12.3.22  Heřminovy 30.4.22 Leskovec  28.5. Budišov 17. 11.  Dvorce  17.12.    
jméno Bydliště  umístění body umístění body umístění body umístění body umístění body umístění body Součet bodů  Průběžné pořadí
Kříž Zdeněk Slezský Kočov 9. 46,8 23. 14,0 1. 162,0 7. 52,5 6. 73,1     348,4 1.
Panovčík Josef Světlá Hora 2. 116,1 3. 81,6 44. 11,0 35. 7,0 2. 127,0     342,7 2.
Pírek Jan Zlaté Hory 15. 33,0 7. 45,0 11. 52,8 1. 123,0 10. 50,7     304,5 3.
Walový Petr Ostrava 0 0,0 0 0,0 3. 124,8 2. 108,0 8. 57,4     290,2 4.
Nikodým Stanislav Šumperk 8. 51,8 21. 16,0 4. 107,1 4. 79,8 20. 29,0     283,7 5.
Janalík Antonín Budišov nad Bud. 12. 39,6 4. 69,3 34. 21,0 16. 28,6 4. 94,5     253,0 6.
Lorenc Zdeněk Olomouc 25.-26. 19,5 20. 17,0 19. 39,6 17. 27,5 1. 144,0     247,6 7.
Novák Miroslav Olomouc 6. 66,3 0 0,0 13. 50,4 39. 3,0 5. 83,6     203,3 8.
Bergloviec Jiří Budišov nad Bud. 3. 100,8 10. 35,1 42. 13,0 26. 16,0 23. 26,0     190,9 9.
Spáčil Stanislav Olomouc 4. 86,1 9. 36,4 21. 34,0 0 0,0 21. 28,0     184,5 10.
Okřina Petr Světlá Hora 36. 9,0 1. 108,0 51. 4,0 23. 19,0 13. 43,2     183,2 11.
Glac Milan Jeseník 31. 14,0 2. 94,5 36. 19,0 13. 34,8 29. 20,0     182,3 12.
Legerský Jaromír Staré Heřminovy 37. 8,0 22. 15,0 23. 32,0 30. 12,0 3. 110,0     177,0 13.
Gerasis Pavel Jeseník 22. 23,0 6. 52,7 9. 59,8 22. 20,0 28. 21,0     176,5 14.
Rumpel Pavel Opava 11. 40,8 5. 60,8 47. 8,0 8. 47,6 32. 17,0     174,2 15.
Ryba Tomáš Opava 18. 27,0 0 0,0 28. 27,0 5. 70,3 11. 45,6     169,9 16.
Legerský Lukáš Staré Heřminovy 1. 132,0 29. 8,0 53. 2,0 28. 14,0 42. 7,0     163,0 17.
Kutálek Luděk Budišov nad Bud. 34. 11,0 28. 9,0 48. 7,0 3. 93,6 15. 37,4     158,0 18.
Beseda Roman   0 0,0 0 0,0 5. 95,0 0 0,0 7. 63,0     158,0 19.
Šťastný Roman Mikulovice 16. 31,9 12. 30,0 6. 83,3 0 0,0 0 0,0     145,2 20.
Hofírek František   0 0,0 0 0,0 2. 143,1 0 0,0 0 0,0     143,1 21.
Horák Radomír Hlubočky 21. 24,0 8. 40,6 29. 26,0 18. 26,4 31. 18,0     135,0 22.
Dvořák Milan Frýdek-Místek 5. 76,0 36. 1,0 20. 35,0 0 0,0 35. 14,0     126,0 23.
Hlosta Václav Ostrava 14. 34,1 15. 24,2 8. 65,8 0 0,0 0 0,0     124,1 24.
Boček Dalibor Leskovec nad Mor. 43. 2,0 0 0,0 40. 15,0 6. 61,2 12. 44,4     122,6 25.
Kropáč Jiří Olomouc 24. 21,0 13. 28,8 18. 40,7 15. 29,7 0 0,0     120,2 26.
Pospíšil Ladislav Budišov nad Bud. 40. 5,0 24. 13,0 45. 10,0 9. 42,9 17. 35,2     106,1 27.
Klapálek Zdeněk Jimramov 0 0,0 0 0,0 25. 30,0 11. 37,2 14. 38,5     105,7 28.
Malinka Bedřich Odry 7. 57,0 0 0,0 17. 41,8 0 0,0 0 0,0     98,8 29.
Merta Josef Brušperk 20. 25,0 26. 11,0 0 0,0 0 0,0 9. 52,0     88,0 30.
Benda Jaroslav st. Olomouc 0 0,0 0 0,0 14. 45,1 10. 41,6 0 0,0     86,7 31.
Pakosta Oldřich Jimramov 25.-26. 19,5 0 0,0 35. 20,0 20. 22,0 25. 24,0     85,5 32.
Jurášek Richard Hlučín 38. 7,0 0 0,0 7. 72,0 0 0,0 0 0,0     79,0 33.
Dvořák Zdeněk st Jimramov 10. 45,5 0 0,0 41. 14,0 36. 6,0 37. 12     77,5 34.
Halat Jarek Bielsko-Biela PL 0 0,0 14. 25,3 12. 51,6 0 0,0 0 0,0     76,9 35.
Jílek Jiří Bruntál 13. 38,4 0 0,0 43. 12,0 24. 18,0 41. 8,0     76,4 36.
Janalík Ondřej Dvorce 0 0,0 25. 12,0 33. 22,0 32. 10,0 18. 31     75,0 37.
Skotnica Václav  Staré Heřminovy 39. 6,0 0 0,0 10. 58,5 33. 9,0 0 0,0     73,5 38.
Šimčík Alois Světlá Hora 41. 4,0 30. 7,0 50. 5,0 27. 15,0 16. 36,3     67,3 39.
Benda Jaroslav ml. Olomouc 10. 45,5 0 0,0 38. 17,0 38. 4,0 0 0,0     66,5 40.
Kudela Josef Opava 0 0,0 11. 31,2 0 0,0 29. 13,0 27. 22     66,2 41.
Vašut Jan Heřmanice u Oder 32. 13,0 0 0,0 24. 31,0 0 0,0 30. 19,0     63,0 42.
Cichoň Leopold Horní Životice 19. 26,0 0 0,0 30 25,0 37. 5,0 0 0,0     56,0 43.
Dvořák Zdeněk ml. Jimramov 0 0,0 0 0,0 31. 24,0 14. 30,8 0 0,0     54,8 44.
Kopinec Jan Světlá Hora 44. 1,0 0 0,0 46. 9,0 25. 17,0 22. 27,0     54,0 45.
Ďuriš Štefan Vápená 28.-29. 16,5 27. 10,0 0 0,0 21. 21,0 44. 5,0     52,5 46.
Lauermann Igor Ostrava 27. 18,0 31. 6,0 0 0,0 19. 25,3 0 0,0     49,3 47.
Vykydal Květoslav Šumperk 0 0,0 0 0,0 26. 29,0 0 0,0 33. 16,0     45,0 48.
Janalík Lukáš Slezský Kočov 0 0,0 0 0,0 15. 44,0 0 0,0 0 0,0     44,0 49.
Karásek Radomír Radvanice 0 0,0 0 0,0 16. 42,9 0 0,0 0 0,0     42,9 50.
Kocfelda Miroslav Světlá Hora 0 0,0 0 0,0 54. 1,0 31. 11,0 19. 30     42,0 51.
Vysloužil Oldřich Olomouc 0 0,0 0 0,0 0 0,0 12. 36,0 0 0,0     36,0 52.
Neuvirt Jiří Heřmánky 23. 22,0 0 0,0 52. 3,0 0 0,0 38. 11,0     36,0 53.
Toman Richard Rožnov pod Rad. 0 0,0 0 0,0 22. 33,0 0 0,0 0 0,0     33,0 54.
Janalík Josef st. Dvorce 0 0,0 0 0,0 0 0,0 34. 8,0 24. 25     33,0 55.
Babjak Jan Heřmanovice 33. 12,0 18. 19,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0     31,0 56.
Matějček Petr Pustá Polom 17. 30,8 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0     30,8 57.
Kabeláč Alois   0 0,0 0 0,0 27. 28,0 0 0,0 0 0,0     28,0 58.
Pastrňák Václav Krmelín 30. 15,0 35. 2,0 0 0,0 0 0,0 40. 9,0     26,0 59.
Havránek Václav Krmelín 35. 10,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 34. 15,0     25,0 60.
Dostálek Alois Vápená 0 0,0 16. 23,1 0 0,0 0 0,0 0 0,0     23,1 61.
Horváth Jiří Staré Heřminovy 0 0,0 0 0,0 32. 23,0 0 0,0 0 0,0     23,0 62.
Pírek Oldřich Třemešná 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 26. 23,0     23,0 63.
Ondrouch Jiří Staré Město p.K.S. 0 0,0 17. 22,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0     22,0 64.
Chvěja Leoš Hlučín 42. 3,0 0 0,0 39. 16,0 0 0,0 0 0,0     19,0 65.
Frank Zbyněk Staré Město p.K.S. 0 0,0 19. 18,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0     18,0 66.
Janíček Stanislav Rožnov pod Rad. 0 0,0 0 0,0 37. 18,0 0 0,0 0 0,0     18,0 67.
Kopinec Martin Světlá Hora 28.-29. 16,5 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0     16,5 68.
Novák Miroslav Nový Jičín 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 36. 13,0     13,0 69.
Nezvalová Radka Brno 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 39. 10,0     10,0 70.
Tomášek Jindřich Rožnov pod Rad. 0 0,0 0 0,0 49. 6,0 0 0,0 0 0,0     6,0 71.
Mikoláš Rudolf Olomouc 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 43. 6,0     6,0 72.
Ťulpík Jan Domašov 0 0,0 32. 5,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0     5,0 73.
Ondrouch Petr Staré Město p.K.S. 0 0,0 33. 4,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0     4,0 74.
Peter Miroslav Frýdek-Místek 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 45. 4,0     4,0 75.
Biolek Jaroslav Přerov 0 0,0 34. 3,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0     3,0 76.
Krátký Jan Raškovice 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 46. 3,0     3,0 77.
Janalík Josef ml. Krásné Pole 0 0,0 0 0,0 0 0,0 40. 2,0 0 0,0     2,0 78.
Elek František Brno 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 47. 2,0     2,0 79.
Maňásková Eva Olomouc 0 0,0 0 0,0 0 0,0 41. 1,0 0 0,0     1,0 80.
Novák Radek Nový Jičín 0 0,0 0 0,0 0 0,0 0 0,0 48. 1,0     1,0 81.